Wellness & relax

Získejte více vitality v našem wellness centru. Wellness centrum si můžete vychutnat bez ohledu na počasí během celého roku.

Wellness zóna 4 druhy saun, relaxační místnost, vířivka, wellness bar

Aqua zóna se sluneční terasou, bazén s vodními atrakcemi a venkovní vířivka

Privátní spa pro páry. K dispozici je
vířivka, sauna a relax zóna

Pro ubytované hosty, ale i neubytované návštěvníky, bude k dispozici nádherné moderní wellness centrum, ve kterém zrelaxují a načerpají novou energii. Unikátní saunový svět poskytne návštěvníkům čtyři druhy saun, a to finskou, infra, parní a bylinkovou.

Součástí wellness bude bazén s vodními atrakcemi a dvě vnější vířivky, které bude možné využít během celého roku. Výhled z vířivky na okolní hory a přírodu bude sám o sobě velkým zážitkem. Každý, kdo zavítá do našeho wellness centra, by neměl vynechat zážitkové sprchy, které jsou vhodné jak pro mladé, tak i pro seniory.

Láskou na první pohled pro všechny jistě bude panoramatická sluneční terasa se stylovými lehátky, která bude v letních dnech velmi oblíbeným místem pro relaxaci a odpočinek. Během celého roku si budou moci naši návštěvníci odpočinout v relax zóně, která bude mít své neopakovatelné kouzlo.

Privátní Spa

Pro zamilované páry, které si budou chtít užít více soukromí, bude k dispozici privátní SPA. Kromě vířivky mohou využít i finskou saunu a relax zónu.

Vital Bar

Občerstvit se fresh nápoji nebo relaxovat při skleničce sektu budou moci hosté v nádherném Vital baru, který bude součástí moderního wellness.

Masáže

Detoxikační, sportovní nebo relaxační masáž. To je jen předkrm toho, jaké druhy masáží budou naši vysoce kvalifikovaní a špičkoví maséři poskytovat.

Fitness centrum

Hotelové fitness centrum bude vybaveno těmi nejlepšími kardio stroji a všichni naši ubytováni hosté do něj budou mít vstup zdarma.Provozní doba

Bazén:

10:00 – 22:00

Sauny:

11:00 – 22:00

Recepce:

10:00 – 22:00

Vital bar:

10:00 – 22:00

Každé pondělí je sanitární den, wellness a procedury otevřené od 14.00 hod.
Děti do 15 let mají povolen vstup do wellness do 18.00 hod.

Dárkové poukázky

Pro zakoupení dárkových poukázek nás prosím kontaktujte