Konferenční místnost

Moderní konferenční místnost s přímým denním světlem a jedinečným výhledem na okolní přírodu je vhodná pro různé firemní akce, školení, workoshopy či prezentace. S kapacitou až 100 míst je zde možné realizovat variabilní uspořádání sezení. K dispozici je také moderní technické zabezpečení.

Rezervovat

Teambuildingy

Vyzkoušejte nové teambuildingy v Grandhotelu Tatra

Oslavy večírky a posezení

Valašskou izbu s kapacitou 50 osob je možné využívat i k pořádání firemních večírků, rodinných oslav a posezení. Vychutnejte si krásné chvíle se svou rodinou, přáteli či kolegy v lůně čisté přírody. Náš personál je zde pro Vás a udělá maximum k tomu, aby splnil všechny Vaše požadavky.

Rezervovat

Svatby

Zažijte jeden z nejkrásnějších momentů Vašeho života u nás, a to bez stresu. Jsme zde pro Vás a díky tomu se Vaše svatba stane nezapomenutelnou. Můžeme zajit výzdobu, catering, servis, fotografa. Je jen vás, jak se rozhodnete. Pro svatební hostinu můžete využít prostory kongresového sálu s kapacitou max 70 osob a tento počet svatebních hostů můžeme také ubytovat. Své ano si můžete říci na privátní terase kongresového sálu.

Rezervovat